شرکت بازرگانی گلبان
خانه / رازهای عسل / عسل گل خاصّ آفتابگردان

عسل گل خاصّ آفتابگردان

معرفّی مختصر گیاه  خاصّ  آفتابگردان:

تأکیدی که روی عسل آفتابگردان شده به جهت نامگذاری این گل زیبا بنام گل امید است،افسردگی و مسائل حاشیه ای آن، با مصرف فرآورده های طبیعی این گیاه تاحدودی برطرف می شود.

گیاه آفتابگردان را همگان دیده اند. این گل در جهان امروز  نماد امید است به همین جهت روز ۱۲ اردیبهشت (مصادف با  ۲  ماه may میلادی) روز جهانی امید نامیده شده است.هدف این روز از بین بردن مسایل و مشکلات اجتماعی مرتبط با افسردگی و پیشگیری ،تحقیق و آموزش آن است.مردم در مورد افسردگی صحبت نمی کنند و این باید تغییر کند، افسردگی قابل درمان است. چیزی که می توان با تغییر در روحیّه و نوع سبک زندگی و تغذیه به آن رسید.

تمامی قسمتهای این گیاه اعم از ریشه ساقه برگ و گل و حتّی مغز ساقه آن دارای خواصّ بسیاری است.تخمه آن حدود ۲۴ درصد پروتیین،۴۷ درصد روغن،۲۰ درصد کربوهیدرات، ۸ درصد فسفر ۹ درصد پتاسیم و حاوی ویتامینهای A ، B ، E  میباشد.روغن آن حاوی ۷۰ درصد اسید چرب لینوئیک میباشد، که در کاهش کلسترول نقش دارد.در درمان سرگیجه و ورم صورت و آب آوردن بدن، کاهش فشار خون، ورم پستان و آرتروز ،درمان فتق و سنگ کلیه اثر بخش است.

گل آفتابگردان در اکثر نقاط قابل کشت است، و در تمام روز شهد و گرده زیادی تولید می کند.

عسل آفتابگردان:

رنگ آن زرد روشن است دارای گلوکز بالا بوده به همین جهت به سرعت متبلور میشود و دارای آب بالایی است علاوه بر همه خاصیتهای عمومی  عسل ،نرم کننده سینه و گلو بخصوص در فصول خنک سال،کمک به بهبود ناراحتیهای ریوی و تنفّسی و بیماریهای قلبی برخی از خواصّ این عسل است.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدعارف نجاتی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153242231
فکس: 05137125596
کانال تلگرام: Golbanjar@
پاسخگویی تلگرام: Golbanjars@
اینستاگرام: golban.jars
واتس اپ: 09153242231
رایانامه: nejati@2asal.ir
وب سایت: honeyprice.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید و فروش عمده عسل کنار

عسل کنار را در کوچک امّا وسیعترین مرکز خرید و فروش عسل میتوانید بیابید،ارسال سفارش …