شرکت بازرگانی گلبان
خانه / پخش عسل / شاهراه توزیع انواع عسل در سرتاسر ایران

شاهراه توزیع انواع عسل در سرتاسر ایران

شاهراه توزیع انواع عسل در ایران کجاست؟

شاهراه توزیع انواع عسل و جار عسل در سرتاسر ایران از این مجموعه گذشته و خرید و فروش آن،در مدلهای بسته بندی متنوّع وبا کیفّیت ،حتّی فلّه در این مرکز انجام میشود.ارسال سفارشات نیز در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ازجمله تبریز، اردبیل،کرمانشاه، ایلام،قزوین،تهران، مشهد،خرّم آباد،لرستان و سایر نقاط انجام پذیر است.این مرکز توانسته، عنوان شاهراه توزیع انواع عسل را به دلیل زیر از آن خود کند.

قائم‌مقام سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ایران توانسته امروزه با تولید بیش از ۸۸ هزار تن عسل، بعد از چین و ترکیه، کشور سوم تولید عسل در عرصه جهانی شود.


شاهراه تولید و توزیع انواع جارهای شیشه ای و پلاستیکی در ایران را در این مرکز دنبال کتید. 

این جمله بدان معناست که کشور با این مقدار تولید عسل این پتانسیل را دارد که هم بازارهای داخل و هم بازارهای خارجی را تحت پوشش قرار دهد.

این بدان معناست که برای این تصاحب جایگاه  بهتر و بیشتر در سطوح جهانی برای فعلیت بخشیدن به این پتانسیل بالقوه، در این کشور باید یک نکته را بعنوان شاهراه اصلی مسیر،مدنظر قرار داد و آن :

بسته بندی درخور شایسته برای این کالای ارزشمند است.

درواقع با بسته بندی های شیک و ارزان و با تولیدات داخلی که ارزان هم تمام مبشوند،می توان حتی بازارهای خاورمیانه،اوراسیا و… را براحتی تصاحب کرد.

هدف ما گسترش بازارهای تجاری در این حوزه می باشد،کاری که عده زیادی از همکاران ما با احتیاط تمام،مشغول انجام آن هستند.


توسعه وگسترش بازارهای خاورمیانه و اوراسیا و…چندان هم دور از ذهن نیست.
این مهم در گرو بسته بندی شیک داخلی،خیلی خوب،شدنی ست.

توزیع جار عسل برای بسته بندی در سرتاسر ایران در این مرکز زیرنظر  کارشناسان متخصّص و متعهد بوده که با فراهم کردن بستری هموار، زمینه را برای کسانی که به دنبال حرفه ای جدید با حاشیه سود بالا  هستند بتوانند براحتی با سرمایه گذاری در این زمینه  به شغل مناسب و ایده آل خود بپردازند.با شروع اینکار به سودی دیوانه کننده رسیده و ضمن اشتغالزایی و کسب درآمد، برون مرزی فکر کرده و حتی میتوانید صادرات خیره کننده ای حداقل به کشورهای همجوار داشته باشید.

مهم  اینجاست این مرکز با توزیع انواع جار عسل در حجم های متفاوت در سرتاسر ایران به لحاظ پشتیبانی تآمین اجناس فروشگاه ،هم از جهت کیفیّت (استاندارد،بهداشتی و بسته بندی مورد تآیید نهادهای وابسته) و هم از نظر کمیّت (مقدار سفارش در خواستی)شاید جزء شایسته ترین ها در این عرصه باشد.

بسته بندی محصولات ایرانی با جارهای ارزانقیمت داخلی ارمغان زیبایی ست.

شرکت گلبان این امکان را فراهم کرده تا با مشاوره و انتخاب جارهای زیبا،بتواند کمک به رشد جغرافیایی فعالان اقتصادی این حوزه(بسته بندی عسل،مربا،ترشیجات،شوریجات و حتی در صنایع رنگ وچسب رزین و…) کند.

جار های شیشه ای شرکت گلبان بیش از ۳۰ مدل بوده که برای شما فراهم کرده
از ۳۰سی سی تا ۱۵۰۰ سی سی

چنانچه در این مورد به مشاوره و همفکری نیاز داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرکت تولیدی گلبان مشاور همراه شماست.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدعارف نجاتی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153242231
فکس: 05137125596
کانال تلگرام: Golbanjar@
پاسخگویی تلگرام: Golbanjars@
اینستاگرام: golban.jars
واتس اپ: 09153242231
رایانامه: nejati@2asal.ir
وب سایت: honeyprice.ir