شرکت بازرگانی گلبان
خانه / شعار آویشن / عسل آویشن اصل

عسل آویشن اصل

عسل آویشن اصل کجاست؟

عسل آویشن اصل در وسیعترین مرکز خرید و فروش عسل کیهان قابل عرضه و حتّی براحتی دردسترس است، و با اطمینان از کیفیت خوب عسل در مدلهای بسته بندی شیک و متنوّع می توانید یک خرید لوکس و زیبا را به ارمغان برده و با بهترین هدیه ضامن سلامتی دیگران شوید.در ابتدا یک راز بزرگ را مجددا” برجسته می کنیم.

گیاه آویشن، گیاهی بزرگ و سرّی :

امروزه از آویشن به عنوان چاشنی غذا استفاده زیادی میشود.در گذشته زمانی که هنوز یخچال وجود خارجی نداشت در پخت غذا از آویشن استفاده میکردند تا اثر مخرّب گوشت فاسد شده را کم کنند، و قبل از اینکه آنتی بیوتیکهای جدید عرضه شوند برای مداوای زخم ها از روغن آویشن استفاده می کردند. مطالعات نشان داده اند ، تیمول فعّالترین عنصر آویشن دارای خاصیّت ضدّباکتری و  ضدّ قارچ بوده همچنین به عنوان دهان شویه و در پمادهای  موضعی نیز بکار میرود. آویشن در درمان گلو درد ، سرفه و برنشیت مؤثّر ،و حتّی  کارواکرول موجود در آن ضدّ تومور و در مبارزه با سرطان روده بزرگ اثر بخش است.

عجیب ترین عسل و قدرت سرّی آن:

بهترین و اثربخش ترین حالت برای انواع عسلهای طبیعی ،مصرف منظّم آن است که در دراز مدّت منجر به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌شود. ناگفته نماند آنتی اکسیدانهای فوق العادّه قوی عسل آویشن و موادّ آنتی باکتریال، آنرا جزء  قویترین عسل قرار داده و شعار اصلی عسل آویشن است،و اینکه چرا آنرا جزء قوی ترین عسل قرار داده،به دلایل زیر و کاملا” واضح آمده است:

  1.  آنتی اکسیدانهای فوق العاده قوی
  2.  فعالیت قوی آنتی باکتریال
  3.  تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن
  4.  مفید برای التهاب معده
  5.  انرژی زا و جلوگیری از ضعف بدن
  6.  رفع سوزش گلو و حتی برونشیت و بهبود سرفه
  7.  سرشار از ویتامین ها و موادّ مغذی

البته در عسل خام آن،که همه اجزای آن دست نخورده است خواصّ به مراتب بهتر و قویتری دارد.این عسل یکی از بهترین انواع عسل ها برای افراد دیابتی است.
برای تهیه عسل آویشن اصل و طبیعی بصورت عمده می توانید با مرکز خرید و فروش انواع عسل طبیعی تماس بگیرید.

منبع: مرکز انواع عسل طبیعی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمدعارف نجاتی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153242231
فکس: 05137125596
کانال تلگرام: Golbanjar@
پاسخگویی تلگرام: Golbanjars@
اینستاگرام: golban.jars
واتس اپ: 09153242231
رایانامه: nejati@2asal.ir
وب سایت: honeyprice.ir